Založ si blog

Zastavme vakcinačné šialenstvo

V súčasnosti sa diskutuje o vhodnosti vakcinácie detí proti Covidu-19. Zatiaľ nie sú známe výsledky prieskumov, ako sa k vakcinácií detí stavajú občania a predovšetkým rodičia detí. Máme však k dispozícii postoje odborníkov spred 10-12 rokov, keď sa o Covide-19 ešte nevedelo. Sformuloval ich Tibor Eliot Rostas v knižke Mlčanie (2012) v článku VAKCíNA AKO ZÁKLAD ZDRAVOTNÉHO SYSTÉMU (str.147-149). Píše v ňom:

„Téma očkovania novorodencov vyvoláva už dlhšie obdobie pribúdajúce obavy z následkov, ktoré môžu spôsobovať vedľajšie nežiadúce účinky. Na jednej strane sú odborníci, ktorí očkovaniu prisudzujú zásadnú úlohu v prevencii detských chorôb a možných epidémií. Na druhej strane pribúda stále väčší tábor aktivizovaný najmä matkami a mladými rodičmi, ktorí v obave o budúcnosť svojich detí stále intenzívnejšie zvažujú aj možnosť, ako sa očkovaniu vyhnúť. Iste by bolo nezodpovedné vynášať v tejto téme akékoľvek jednostranné súdy. Rovnako nezodpovedné by však bolo aj to, keby verejnosť nemala byť oboznámená aj s dôvodmi rozšírených obáv. K tomu, že tieto skutočnosti sú vážne, zaujala pred časom stanovisko aj Medzinárodná lekárska rada o očkovaní, ktorá vydala dokument klasifikujúci konntroverzné spojitosti s očkovaním. Správa, ktorú podpísali pediatri, neurochirurgovia a ďalší lekárski pracovníci, upozorňuje na spojitosť vakcinácie s autizmom, alergiami, astmou, ľahkou mozgovou dysfunkciou, refluxom, rakovinou, diabetom u novorodencov i detí, syndrómom náhleho úmrtia a s mnohými ďalšími chorobami. Dokument sa odvoláva aj na výsledky štúdie Forteen studies zameranej najmä na autizmus. Tá dokladá, že u detí zaočkovaných sériou vakcín proti hepatitíde B je deväťnásobne vyšší výskyt mentálnych postihnutí ako u neočkovaných detí a o 317% vyšší výskyt ľahkej mozgovej dysfunkcie u očkovaných oproti neočkovaným.

Dokument o očkovaní zdôrazňuje fakt, že sú to práve vakcíny, ktoré formujú a udržujú súčasný systém zdravotnej starostlivosti, v ktorom sa vakcináciou začína z pacienta stávať obchodný artikel farmaceutických spoločností, ale aj dôverčivých lekárov. Výrobcovia inkasujú astronomické zisky z vakcín, ale aj celoživotných následkov, ktoré očkovaním vznikli a na ktoré farmaceuti vyrábajú lieky opäť s ďalšími vedľajšími účinkami. Bez vakcín by náklady na zdravotnú starostlivosť klesali, čo nie je v záujme gigantického biznisu farmaceutov. Nuž a tak sme vo svete nových objavov vymenili chrípku za astmu, kiahne za autizmus, ušné infekcie za diabetes. Na otázku očkovať či neočkovať existuje jedna jasná odpoveď: Musí to byť absolútnym právom rodičov, ktorí k rozhodnutiu nesmú mať súčasné, zavádzajúce údaje.“ (Koniec citátu:)

Myslím si, že tento článok veľa vypovedá aj k súčasným otázkam o očkovaní detí, ale aj dospelých. Na záver by som chcel požiadať, pravdepodobne nielen za seba, aby pán minister zdravotníctva Lengvarský zabezpečil vedľa informácií o každodennom počte úmrtí na Covid, ale aj úmrtí na onkologické, kardiovaskulárne a iné ochorenia. To by bolo korektné a štatisticky objektívnejšie informovanie občanov. Ďakujem Vám.

TAIWAN vs. ČÍNA

04.08.2022

V miestopisnom sprievodcovi svetom VŠECHNO O ZEMI (1998) sa o Taiwane o.i. uvádza: „Väčšina krajín ostrovný štát Taiwan neuznáva, aj keď s ním čule obchoduje. Taiwan je politickou anomáliou – je to jedna z popredných krajín, ktorého existenciu však existenciu však oficiálne uznalo len niekoľko vlád. Dnes nikto nepodporuje ambície Taiwanu byť uznávaný ako [...]

GORILA, Tom Nicholson, Julian Assange a M. Dzurinda

26.07.2022

Od vydania knihy Toma Nicholsona GORILA uplynulo už 10 rokov, ale ľudia na Slovensku doposiaľ nepoznajú výsledky vyšetrovania tejto kauzy, ani výsledky súdnych rozhodnutí. Posledná veta knihy je výzvou T. Nicholsona a znie nasledovne: „No faktom zostáva, že vám prepadli krajinu a uniesli štát. Nenechajte to len tak.“ Ak sa dnes, po 10 rokoch opýtame, či sme vrátili [...]

V. Orban údajne navrhuje závažné reformy Európskeho parlamentu a posilnenie parlamentov štátov EÚ

20.07.2022

Podľa V. Orbana by sa poslanci EP mali nominovať z poslancov národných parlamentnov podľa výsledkov parlamentných volieb a nie podľa výsledkov volieb do EP. . Tento návrh považujem za aktuálny aj pre SR, nakoľko 13 -20%-ná účasť v posledných dvoch voľbách nemôže zabezpečiť reprezantatívny výber v súlade s výsledkami parlamentných volieb, ktorých sa zúčastnilo okolo [...]

parlament národná rada nrsr

Zomrel exposlanec a bývalý starosta Ružinova Pavol Kubovič

09.08.2022 17:17, aktualizované: 17:53

Informoval starosta Martin Chren.

hasiči české švajčiarsko požiar

V Českom Švajčiarsku zostáva uhasiť menej ako desatinu rozlohy požiaru

09.08.2022 17:05

V Národnom parku zostáva uhasiť približne 80 hektárov územia.

fico para gašpar chata odpočúvanie

Generálna prokuratúra zistila prieťahy pri rozhodovaní o sťažnosti vyšetrovateľa z kauzy poľovníckej chaty

09.08.2022 16:01

Prvý námestník generálneho prokurátora Jozef Kandera uložil prokurátorke bezodkladne rozhodnúť o sťažnosti vyšetrovateľa Martina Juhása voči obvineniu.

Trash Heroes Košice

Odpadkoví hrdinovia pomáhajú metropole východu. Na vlastnú päsť a zadarmo

09.08.2022 15:30

Bola to len taká malá aktivita pri prechádzke so psom, ktorá prerástla v poslanie...

Milan Tréger

O problémoch geológie a baníctva, ekonomiky a politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 368
Celková čítanosť: 1548893x
Priemerná čítanosť článkov: 4209x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy