Založ si blog

BIELA MAFIA

Pred 9 rokmi uverejnil Tibor Eliot Rostas pod týmto názvom článok v malej, ale pozoruhodnej knižke Mlčanie (2012). Na str.103-105 autor o.i. uvádza: „Biela mafia, ako sa vraví farmaceutickému biznisu, vás postupne ničí mnohými utajenými spôsobmi. Známa spoveď bývalého riaditeľa farmaceutickej korporácie Eli Lilly and Company Johna Virapena nás nenecháva na pochybách, že proti nám sa dnes sústreďujú sily so zlovestnými praktikami. Vôbec nemajú v úmysle liečiť ľudí, ale len potláčať symptómy a vytvárať závislosti s fatálnymi vedľajšími účinkami. Vnucujú očkovania, ktoré vôbec nie sú potrebné, pretože náš organizmus nebol stvorený ako nedokonalý polotovar odkázaný na preventívne injekcie spôsobujúce mnohé nevyliečiteľné choroby. Verejnosť však tej najhoršej odnoži mafie verí, pretože pôsobí dôveryhodne, má prestíž, vplyvných ľudí a vedecké pozadie. Ibaže 70% výskumu vlastnia a riadia farmaceutické spoločnosti. Len pred nedávnom poslala jedna z nich list, ktorý vyzýva k podpore neznámeho lieku, všetkým významným profesorom, aby ho podpísali. A oni to spravili. Všetci do jedného. Za 9 miliónov dolárov. Na druhej strane sa verejnosť so skutočnými výsledkami výskumov nemá šancu zoznámiť. Existuje mnoho dôkazov o tom, ako ich farmaceutický biznis nezákonne zatajuje a zverejní len tie, ktoré mu vyhovujú. John Virapen nás varuje, že ak chceme prežiť, mali by sme byť pri liekoch mimoriadne obozretní. Nie, nevraví, že nás chcú zabiť. Sme pre nich najvzácnejší, ak sme chorí…“

Toľko na úvod z knižky T.E.Rostasa MLČANIE (2012). Ak sa dnes pozrieme na štatistické údaje zo Slovenska a celosvetové, k 25.7.2021 za roky 2020-2021, bolo na Slovensku potvrdených 392 302  prípadov nákazy Cov-19 a 12 534 obetí. Vo svete dosahuje počet nakazených 194 411 130, počet vyliečených 176 471 028 a počet obetí 4 168 466.

Podľa médií napätie vo svete sa stupňuje, tisíce ľudí v uliciach Talianska, Brazílie, Austrálie, Francúzska, Grécka atď. bojujú proti očkovaniu. Premiér V.Británie B.Johnson údajne tvrdil, že lockdown napriek nárastu nakazených nie je potrebný, pretože zomierajú len osemdesiatnici.

Na Slovensku prijala vláda aj NR SR tzv. Očkovací zákon, ktorý umožňuje hlavnému hygienikovi pomocou vyhlášok riadiť opatrenia o očkovaní a testovaní, čo je pravdepodobne svetový unikát. Dúfajme, že ani pani prezidentka ani Ústavný súd SR tento protiústavný zákon neschvália.

 

Život a smrť kapitalizmu. Dokážu ultraglobalisti nanútiť svetu Nový svetový poriadok (NWO)?

24.09.2021

Tento blog pochádza z článkov Andreja Fursova uverejnených 8.8.2021 a 11.8.2021 (Zdroj: Zavtra.ru). Nevylučujem, že časť čitateľov bude názory tohoto ruského historika považovať za konšpiračné bludy a hoaxy, ale nech rozhodnú čitatelia. Masy ľudí a časť svetových elít si predstavovali, že po roku 1991 nastúpila doba liberálnej blaženosti. Nepochopili však, že je to [...]

Cirkev by mala kráčať v stopách Krista a vzdať sa svetskej moci.

11.09.2021

_Toto je výzva MARSILIUSA Z PADOVY (1270 . 1343), ktorý bol skôr učencom ako duchovným. keď prehlasoval, že by cirkev a predovšetkým Svätý stolec nemali mať žiadnu politickú moc. V rozprave Defensor pacis (Obhajca mieru, 1328), ktorú napísal na obranu novozvoleného cisára Svätej ríše rímskej Ludvika IV v jeho boji o moc s pápežom Jánom XXII., podáva presvedčivé [...]

Nový svetový poriadok kolabuje

09.09.2021

Jeden z najvyššie postavených ľudí v okolí klanu Rothschildovcov – Paul Warburg prehlásil: „Svetovú vládu dosiahneme, či sa vám to páči alebo nie!“ Aj preto je na jednodolárovej bankovke nápis: Novus Ordo Seclorum – Nový svetový poriadok. Naše dejiny sa opakujú a preto aj mocenské ambície svetovlády ostávali trvalou súčasťou kultúr Chetitov, [...]

Británia, benzín, nafta, pumpa, čerpacia stanica

Zásobovanie viazne, Briti si dočasne dovezú chýbajúcich kamionistov

26.09.2021 08:10

Británia vydá 10 500 dočasných pracovných víz vodičom nákladných vozidiel a hydinárskym robotníkom, aby zmiernila ich chronický nedostatok.

António Guterres / OSN /

Šéf OSN: Svet má priveľa jadrových zbraní, ľudstvo je blízko k vyhladeniu

26.09.2021 07:50

Ľudstvo je až príliš blízko vyhladeniu jadrovými zbraňami, napísal v nedeľu na Twitteri generálny tajomník OSN António Guterres.

nemocnica, zdravotna sestra, zdravotnictvo, sestricka

Sestry chýbajú najmä v nemocniciach. Do priemeru EÚ ich treba 16-tisíc

26.09.2021 07:00

Len od začiatku tohto roku zo zdravotného systému odišlo viac ako 770 sestier a pôrodných asistentiek

Taliban, bojovník, Kábul

Taliban nedostane šancu vystúpiť v OSN

26.09.2021 06:00

Radikálne islamistické hnutie Taliban napriek svojej žiadosti nedostalo možnosť vystúpiť na súčasnom zasadnutí Valného zhromaždenia OSN v New Yorku.

Milan Tréger

O problémoch geológie a baníctva, ekonomiky a politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 344
Celková čítanosť: 1414186x
Priemerná čítanosť článkov: 4111x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy